Sohbete Bağlan

admin Ocak 7 2023 Uncategorized

İSVİÇRE SOHBET


İsviçre sohbet ile herkese merhaba. Aslında İsviçre Chat sitesi makalesiyle yazmak istediklerimin binde birini yazamam. Lakin birşeyler karalamaya çalışacağım.
2959 kilo metre mesafeye rağmen görüyorum ki mesafeleri tamamen yok etmiş insanlar. İsviçre Chat siteleri içinde.
Bana da birileri  aramızda asla mesafe olmadığını söylemişti. Şimdi görüyorum ki aslında bizim aramızda  3000 kilo metreden çok fazla mesafe varmış. Aşamayacağımız duvarlar varmış güvenle alakalı. İnsan bazı şeyleri görmesi için aşağılanması lazımmış yada gerçekleri kabul etmesi için. Bunu bizzat bende chat siteleri içinde bugün pekiştirerek öğrendim.
Hani insan önemsemediği lamer tarzı insanların ne dediğini takmaz lakin. Seviyorum dediği insanın yaptığı muameleye önem verir. Sözlerine değer verir. Bir masaldır ki zira böyle son buldu.
Aslında kifayetsiz, sözlerin bittiği ve inancını kaybettim yerdeyim.
Bu kadar basit ki bir anlık öfke ile burada insanı silkeleyip atmak. Bende silkeleyip atıyorum evet burada bazen lakin değersizleri. Demekki değersizmisim diyor insan.

İsviçre sohbet

Uzun lafın kısası sizler yok edin mesafeleri. Fakat bu yok etme gerçek olsun. Değer verin, kıymet verin. Akıl vermek haddine değil elbet lakin birgün gerçekten işte bu dediğiniz olursa asla pes etmeyin. Düşündüğünüz ile hereket etmeyin. Bazen yazılar çok anlaşılmaz oluyor. İfade yanlışlığı doğuruyor. Malum bizde yazılı  sohbet ediyoruz.
Bu kadar zor bulduğunuz insanı kolay kaybetmeyin. Ben yitirdim inancımı siz yitirmeyin.

Yani demem oki İsviçrede ol Yada Manisada ol. Araya mesafeleri koyan burada insanlardır. Yazdığımız bu klavye yok ediyor gerçekten kilo metrelerce mesafeyi.

İsviçre chat

Derdinizin başınızdan bile aşkın olduğu dönemlerde sevgiyi burada anımasamanız bile sizi iyi hissettirecektir.
Belkide kendini iyi hissetmenin sadece kapısı burada aralanıyordur.
Ohalde hemen tarayıcınıza www.KalpChat.Com yaz katıl aramıza. Belkide dayanamayıp iyimisin yazacak bir yâr sizinde çıkar karşınıza.
Bugünlük sözlerime böyle veda ederken. Kalbinizden hem sevgi hem huzur, klavyenizden de Kalpchat.com  adresi eksik olmasın. Herşey gönlünüzce olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.
Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.

Copyright 2021 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com